D4 SANGUE 500 ml

D4 SANGUE spada u profesionalnu D-liniju proizvoda za uklanjanje zaprljanja u predobradi i naknadnoj obradi. Može se koristiti u procesu kemijskog čišćenja i pranja.

D4 SANGUE uspješno uklanja mrlje krvi, jaja, mlijeka, sladoleda.

14,10 

Opis

Svi proizvodi iz D-linije proizvoda mogu se univerzalno primijeniti za predobradu i naknadnu obradu.
Kod osjetljivije odjeće i tekstilija slabo postojanih obojenja neophodno je prije upotrebe sredstva napraviti test na unutrašnjem rubu!

SREDSTVO PRIMJENA
D1-ZNOJ Znoj, urin, hrana, umak i čokolada
D2-HRĐA Mrlje od hrđe i metala
D3-BOJA Boja, ljepilo, tinta, ruž za usne
D4-PROTEIN Krv, jaja, mlijeko, sladoled
D5-TANIN Trava, voće, kava, čaj, vino

NAČIN PRIMJENE:
Mrlje obično sadrže nekoliko komponenti, pa je potrebno upotrijebiti nekoliko proizvoda iz D-linije kako bi uklanjanje mrlje bilo uspješno. U slučaju sumnje na sastav mrlje, proces započeti s proizvodom D4 iz D-linije proizvoda te izbjegavati upotrebu pare kako ne bi došlo do fiksiranja mrlje.
Za mrlje poznatog porijekla preporučujemo upotrebu D1 tablice.

Za mrlje poznatog porijekla:
1. Mrlju lagano natopite vodom.
2. Nanesite nerazrijeđen proizvod kap po kap na mrlju.
3. Sredstvo ostavite da djeluje 15-30 sek, ako je potrebno upotrijebite mekanu četku ili špatulu, te parni pištolj.
4. Tretirano sredstvo isperite vodom i osušite s pomoću zračnog pištolja
5. Ponovite postupak ako niste zadovoljni rezultatom.

Dodatne informacije

Težina 0,5 kg
Dimenzije 7 × 7 × 22 cm
Brand

Tintolav

Pakiranje

500 ml

Tip proizvoda

Sredstvo za predobradu-proizvod je namijenjen isključivo za profesionalnu primjenu

Sadrži: dodecilbenzensulfonsku kiselinu, spoj s 2,2′,2”nitrilotrietanolom (1:1), masni alkohol etoksilat, kokos dietanolamid.

Sastojci prema Uredbi (EZ) br. 648/2004 o deterdžentima:

5% < 15% anionski tenzidi, neionski tenzidi,< 5% enzimi.

 Nadražuje kožu.

Uzrokuje jako nadraživanje oka.

 Nositi zaštitne rukavice/zaštitno odijelo/zaštitu za oči/zaštitu za lice.

U SLUČAJU DODIRA S KOŽOM: oprati velikom količinom vode i sapuna.

U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukloniti kontaktne leće ako ih nosite i ako se one lako uklanjaju. Nastaviti ispirati.

U slučaju nadražaja kože: zatražiti savjet/pomoć liječnika.

Ako nadražaj oka ne prestaje: zatražiti savjet/pomoć liječnika.

Odložiti sadržaj/spremnik u skladu s nacionalnom/ regionalnom/lokalnom regulativom u vezi gospodarenja otpadom – predati tvrtki ovlaštenoj za zbrinjavanje otpada.

Tintolav s.r.l.

Via Massimo D`Antona, 7-10028 Trofarello – Italija

EU, Italija

PITANJA I PORUKE

Popunjavanjem ovog obrasca pošaljite nam svoje pitanje ili poruku. Prije slanja pitanja ili poruke predlažemo pogledajte Česta pitanja.